Yetkili ECA Servisi: Home FAYDALI BİLGİLER KOMBİ SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

ECA SERVİSİ BAHÇELİEVLER - ECA KOMBİ SERVİSİ - ECA KOMBİ BAKIMI - ECA KOMBİ ARIZA - ecaservis

KOMBİ SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

Yeni bir kombi cihazı alacağınız zaman ısıtılacak olan evin metrekaresine uygun bir cihaz alınmalıdır.Hangi cihazın size uygun olduğunu araştırmanız ve işinde uzman kişilerden bilgi almanız menfaatinize olacaktır.

Bununla birlikte piyasada satışa sunulan onlarca cihaz arasında seçim yapmak oldukça güç olduğu gibi,öncelikle sizin cihazdan bekletileriniz nelerdir, bunları düşünerek karar vermeniz daha uygun olacaktır.

Aynı zamanda çevrenizde ki kombi kullanan kişilerdende bu konu ile ilgili bilgi ve memnuniyetini öğrenebilir ve daha doğru bir şeçim yapabilirsiniz.Evinize kalorifer tesisatı yaptırırken titiz davranmalısınız.Genel olarak evinizin m² si göz önüne alınmalı, hangi odalara ne ölçüde radyatör konulmalı ve evin biçimine en uygun tesisat biçimi ve yıllarca sorun yaratmayacak şekilde nasıl yapılır.Bunlar önceden düşünülmelidir.Kalorifer tesisatında bakır boruyu tercih etmenizi öneririz.

İnce detaya girersek; Evin m² si binanın dış cephe izolasyonu,zemin üst kat veya ara katta olup olmadığınız,duvarlarınızın kalınlığı, binanın kaç cephesinin açık olduğu,kuzay ve güney cepheye bakan bölgeler,cihazın ısınmada sorun yaratmayacağı bulunacağı konum, v.b gibi durumlar ilerki yıllarda tadilat gerektirmeden ve rahatca ısınma sunacaktır.

Evlerinde kombi kullanan onlarca insan ilerki yıllarda bu durumlar göz önüne alınmadığı için ''ısınamıyorum'' ,yada ''şuan odadaki peteğimi büyültmek istiyorum'' ,''cihazın yerini keşke buraya yaptırsaydım'' gibi konular üzerinde kafalarında soru işaretleri bulunmaktadır.

 

ECA YETKİLİ SERVİSİ : GÜRKAN ISITMA

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ZİYARETÇİLERİMİZ

mod_vvisit_counterBugün39
mod_vvisit_counterDün230
mod_vvisit_counterBu Hafta723
mod_vvisit_counterGecen Hafta1893
mod_vvisit_counterBu Ay4428
mod_vvisit_counterGecen Ay7133
mod_vvisit_counterToplam738640