Yetkili ECA Servisi: Home FAYDALI BİLGİLER KALORİFER TESİSATI YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

ECA SERVİSİ BAHÇELİEVLER - ECA KOMBİ SERVİSİ - ECA KOMBİ BAKIMI - ECA KOMBİ ARIZA - ecaservis

KALORİFER TESİSATI YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kalorifer Tesisatı yapımında dikkat edilmesi gereken bir çok püf noktalar vardır. Bunlara dikkat edilmez ise ısınamama sonucu üşüme, gereğinden fazla ısınma sonucu fazla faturanın gelmesi, tesisatın düzgün yapılmaması sonucu su kaçakları  meydana gelebilmektedir. Bu da gereksiz bir çok maliyeti , zahmetli tadilat işlemlerini tekrardan yapılmasına yol açmaktadır.  15 yılı aşkın tecrübemizle Firmamız yetkili ve deneyimli ustalarımız sayesinde bu problemlerinize profesyonel çözümler getirir.

  •  TESİSAT BORULARININ GİDİŞ YÖNÜ ÖNEMLİDİR. Kalorifer tesisatı yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardan birisi tesisat borularının gidiş yönünün belirlenmesi ; mümkün olduğu kadar tesisatın kısa ve az dönüşlü bir şekilde yapılması gerekir. Bu sayede kayıplar azaltılmış olur hem ısınma miktarı artar hem de ısı kaybı oluşmaz tasarruf sağlanır. Deneyimli Kesif Personelimiz sayesinde tesisat borularının nasıl en iyi şekilde gideceği belirlenir belirlenen yola göre ustalarımız bilgilendirilir ve tesisat yapım işlemine bu şekilde başlanır.

 

  •  RADYATÖR SEÇİMİNİN YAPILMASI. Kalorifer Tesisatı yapılırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konu da radyatörlerin seçimidir. Radyatör seçimi odanın büyüklüğüne göre, odanın ısı kayıpları ve odanın kullanım durumuna göre farklılık arz etmektedir. Eğer odanıza gereğinden fazla radyatör kullanırsanız gereksiz fazla ısınma sonucu fatura miktarınızda artış olur. Radyatörleri gereğinden az kullanırsanız ısınamazsınız. Radyatör seçimi konusunda  da firmamız bünyesinde bulundurduğu , keşif hizmetini yapan deneyimli mühendislerimiz sayesinde  odalarınız da kullanılacak radyatörleri optimum düzeyde seçerek müşterilerimizin rahat ve konforlu bir şekilde ısınmasını sağlayacak, ısınırken fazla fatura ödememenin rahatlığını yaşayacaklar.

 

  • KOMBİ YERİ SEÇİMİNİN DOĞRU YAPILMASI GEREKİR. Kalorifer Tesisatı yapımında bir diğer önemli konulardan biride kombi yeri seçimidir. Kombi Yerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu banyoya veya mutfağa yakın bir yer seçilmesidir. Çünkü kombi mutfağa veya banyoya  ne kadar uzak olursa o kadar su sarfiyatı artar dolayısıyla da kombi sıcak suyu ulaştırmak için daha fazla çalışacağı için gaz sarfiyatı da artacaktır. Bu sebepten dolayı Kalorifer tesisatı yapımında, en çok dikkat ettiğimiz konuların başında kombi yeri seçimi gelmektedir. Ayrıca kombinin kapasitesinin seçimi, evin konumuna göre kombinin seçimi, müşterinin istediği ve konfor şartlarına göre,  deneyimli personelimiz tarafından siz müşterilerimiz ile birlikte kombilerimizin çeşitleri, özellikleri ve fiyatları anlatılarak yapılmaktadır.

 

* HESAPLI  VE UYGUN FİYATLI BİR TESİSAT İSTİYORSANIZ ; Bir diğer konuda Firmamız  hem uygulama yapan, hem de toptancı olduğunu için kalorifer tesisatı fiyatı hesap edilirken kombi, radyatör, tesisat malzemesi fiyatları uygun olduğu için genel toplamda kalorifer tesisatı fiyatları uygun ve hesaplı fiyatlar çıkmaktadır. Firmamız ; kalorifer tesisatı ile ilgili çok çeşitli ödeme şekilleri sunar. Ayrıca Firmamızdan veya markakombi.com dan satın aldığınız vadeli ürünlerin fiyatları, toplam kalorifer tesisatı yaptırdığınızda çok daha size uygun olarak gelecektir.

ECA YETKİLİ SERVİSİ : GÜRKAN ISITMA

 


 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ZİYARETÇİLERİMİZ

mod_vvisit_counterBugün100
mod_vvisit_counterDün223
mod_vvisit_counterBu Hafta1569
mod_vvisit_counterGecen Hafta1657
mod_vvisit_counterBu Ay7259
mod_vvisit_counterGecen Ay6447
mod_vvisit_counterToplam820698