Yetkili ECA Servisi: Home FAYDALI BİLGİLER GÜN BOYU KOMBİ AÇIK KALMALI MI?

ECA SERVİSİ BAHÇELİEVLER - ECA KOMBİ SERVİSİ - ECA KOMBİ BAKIMI - ECA KOMBİ ARIZA - ecaservis

Kombi gün boyu açık mı kalmalı? Akşam eve gelince mi yakmalı?

  • Kombinizi doğru saatlerde çalıştırmak daha iyi ısınmak için şart!
  • Evinizde gün boyunca kimse bulunmuyorsa, akşam belli saatlerde herkes eve dönüyorsa kombinizi tüm gün açık bırakmanız tasarruflu olmayacaktır.Çalışan bir çift, öğrenci çocuklardan oluşan aile için tavsiyemiz programlanabilir dijital bir kombi kullanarak eve giriş saatinden bir saat öncesine kombinin çalışmasının programlanmasıdır. Böylece evde olunmayan saatlerde yakıt tasarrufu sağlanabilir.
  • Evinizde sürekli ev halkından biri bulunuyorsa, kombinizi düşük bir sıcaklık seviyesinde gün boyu çalıştırmanız daha konforlu ısınmanız için en uygun seçenektir. Tüm radyatörlerin soğuduktan sonra yeniden ısıtılması esnasında harcadığınız yakıt ile gün boyu düşük sıcaklıkta çalışan kombinin harcadığı yakıt miktarı arasında çok büyük bir fark yoktur. Bu nedenle tüm gün evinizde yaşayan biri varsa onu evininizin sıcağından mahrum etmeyin, kombinizi düşük sıcaklık seviyesine ayarlayarak çalıştırmaya devam.
  • “Biz ailece eve belli saatlerde geliyoruz ve eve geldiğimizde sıcak karşılanmak istiyoruz.” diyorsanız Kombice ve kontrol aksesuarları ikilisi tam size göre! kombice Ücretsiz Kombi Seçim Danışmanı için irtibat telefonlarımızla bize ulaşabilirsiniz.

 ECA YETKİLİ SERVİSİ : GÜRKAN ISITMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ZİYARETÇİLERİMİZ

mod_vvisit_counterBugün15
mod_vvisit_counterDün123
mod_vvisit_counterBu Hafta254
mod_vvisit_counterGecen Hafta1034
mod_vvisit_counterBu Ay1568
mod_vvisit_counterGecen Ay5603
mod_vvisit_counterToplam705512